Lety balónem - Karlštejn

Gotický hrad a strážce královského bohatství. Monumentální symbol zlatého věku, posazený nad třpytivou hladinou řeky Berounky, to vše je hrad Karlštejn. Nechte se unášet v koši balónu vzdušnými proudy údolím Berounky nebo okolní členitou krajinou rozprostírající se do dáli až k nekonečným Brdským lesům.

Let balónem v koši pro 4-5 cestujících

Lety balónem - Karlštejn Vznesete-li se s námi balónem v CHKO Český kras, můžete spatřit nejen již zmiňovaný Karlštejn, ale také hrad Tetín, obec Svatý Jan pod Skalou, nebo soustavu vápencových dolů zvané Velká či Malá Amerika, kde se například natáčel Limonádový Joe. Dále nám členitá příroda nabídne pohled na Koněpruské jeskyně a samozřejmě neodmyslitelnou součást Berounska, řeku Berounku.

  

# Druh letu Cena
KRM1
Let balónem pro 1 osobu v koši s ostatními cestujícími 4250,- Kč
KRM2 Let balónem pro 2 osoby v koši s ostatními cestujícími 8500,- Kč
KRM3 Let balónem pro 3 osoby v koši s ostatními cestujícími 13500,- Kč
# Druh letu Cena
KRS2
Soukromý let balónem pro 2 osoby 13500,- Kč
KRS5 Soukromý let balónem v koši pro 4-5 cestujících 18500,- Kč

Realizace letu

Lety balónem Několik hodin před dohodnutým termínem letu vám zavoláme a potvrdíme dobu a místo letu, popřípadě pokud nebudou vhodné podmínky pro let, si s vámi dohodneme jiný termín. Pokud počasí klapne, sejdeme se na místě startu nebo vás po předchozí domluvě vyzvedneme na domluveném místě se vším vybavením i pilotem a společně dorazíme na místo vzletu. Tady se můžete aktivně účastnit krátkých příprav a nafouknutí balónu. Pokud budete mít zájem, náš pilot vám celý proces vysvětlí a rád odpoví na jakoukoliv vaši otázku. Příprava před samotným letem balónem trvá asi půl hodiny.

Cessna 172 Let balónem pak trvá asi 60 minut a je velmi závislý na povětrnostních podmínkách. Pokud se během letu rapidně zhorší počasí, budeme muset k vaší bezpečnosti přistát dříve. K letu balónem nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí jen pohodlné oblečení a obuv, ve kterém chodíte do přírody (přeci jen budete v přírodě a tam se bílé košile nehodí). Nemusíte se obávat zimy nebo průvanu. Horkovzdušný balón je unášen větrem, a protože má tedy stejnou rychlost jako vítr, v koši vůbec nefouká. Teplota se s rostoucí výškou sice snižuje (bude asi o 2 – 3 °C nižší, než na zemi), ale tento rozdíl není poznat, proto není potřeba teplejšího oblečení než kdekoli jinde.

 

 

Cessna 172 Po dosednutí si budete moci na oslavu úspěšného letu balónem přiťuknout sektem a bude vás čekat tradiční obřad křtu s povýšením do šlechtického stavu, ze kterého vám zůstane krásná památka v podobě křestního listu a šlechtického titulu. Po obřadu, který zabere okolo půl hodiny, vás odvezeme zpět na místo setkání. Chcete-li si let a vše co k němu patří bez spěchu a v pohodě užít, rezervujte si na celou akci zhruba 4 až 5 hodin.

Objednávkový formulář

Na každý let Vám vystavíme dárkový poukaz, který můžete věnovat svým blízkým.

 

Údaje na poukazu


 

Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image

 

Ukazky dárkových poukazů naleznete zde.

 

Fakturační údaje: 

 

Dárkové poukazy

Na každý let Vám vystavíme dárkový poukaz, který obdržíte emailem a poštou.

SKY PARTNER

Poukaz SKY PARTNER

Červený

Červený poukaz

Svatební

Svatební poukaz

Hnědý

Hnědý poukaz

Kontakt

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete poradit s výběrem vyhlídkového letu, neváhejte a kontaktujte nás. Chcete se podívat nad konkrétní místa a nevíte jak na to ? Napište nám emailem Vaše požadavky a my Vám připravíme cenově výhodnou variantu letu.

: +420 724 557 407

: +420 311 510 394
Copyright © SKY PARTNER. All rights reserved.