Lety balónem - Posázaví

Posázaví je vyhledávaná lokalita pro vodáky, trempy a turisty a je asi nejopěvovanější českou řekou. Létáme nejčastěji v oblasti mezi Týncem nad Sázavou a Českým Šternberkem. Český Šternberk dominuje krajině ve středním toku řeky Sázavy. Tento gotický hrad, stojící na strmém skalním ostrohu, se tyčí přímo nad hladinou řeky. V prostřední části toku řeka meandruje krajinou a vytváří četné zákruty. Proto ranní let bývá za vlhkých letních rán obohacený o nádherný kontrast povalujících se mlžných ostrovů nad řekou a v jejím nejbližším okolí, se sluncem prozářenou a probouzející se okolní krajinou. Nezáleží na tom, odkud zrovna vítr bude vát. Posázaví Vám vždy nabídne tu nejkrásnější podívanou.

Let balónem v koši pro 4-5 cestujících

Lety balónem - Sázava Při letu balonem nad Posázavím můžete spatřit hrady Český Šternberk a Pirkštejn, sklářské město Sázava se Sázavským klášterem (4. nejstarší u nás), Ratajský zámek a zámek Komorní Hrádek, Týnec nad Sázavou s továrnou na motocykly, hradem a zříceninou hradu Zbořený Kostelec.

 

  

# Druh letu Cena
PSM1
Let balónem pro 1 osobu v koši s ostatními cestujícími 4250,- Kč
PSM2 Let balónem pro 2 osoby v koši s ostatními cestujícími 8500,- Kč
PSM3 Let balónem pro 3 osoby v koši s ostatními cestujícími 13500,- Kč
# Druh letu Cena
PSS2
Soukromý let balónem pro 2 osoby 13500,- Kč
PSS5 Soukromý let balónem v koši pro 4-5 cestujících 18500,- Kč

Realizace letu

Lety balónem Několik hodin před dohodnutým termínem letu vám zavoláme a potvrdíme dobu a místo letu, popřípadě pokud nebudou vhodné podmínky pro let, si s vámi dohodneme jiný termín. Pokud počasí klapne, sejdeme se na místě startu nebo vás po předchozí domluvě vyzvedneme na domluveném místě se vším vybavením i pilotem a společně dorazíme na místo vzletu. Tady se můžete aktivně účastnit krátkých příprav a nafouknutí balónu. Pokud budete mít zájem, náš pilot vám celý proces vysvětlí a rád odpoví na jakoukoliv vaši otázku. Příprava před samotným letem balónem trvá asi půl hodiny.

Cessna 172 Let balónem pak trvá asi 60 minut a je velmi závislý na povětrnostních podmínkách. Pokud se během letu rapidně zhorší počasí, budeme muset k vaší bezpečnosti přistát dříve. K letu balónem nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí jen pohodlné oblečení a obuv, ve kterém chodíte do přírody (přeci jen budete v přírodě a tam se bílé košile nehodí). Nemusíte se obávat zimy nebo průvanu. Horkovzdušný balón je unášen větrem, a protože má tedy stejnou rychlost jako vítr, v koši vůbec nefouká. Teplota se s rostoucí výškou sice snižuje (bude asi o 2 – 3 °C nižší, než na zemi), ale tento rozdíl není poznat, proto není potřeba teplejšího oblečení než kdekoli jinde.

 

 

Cessna 172 Po dosednutí si budete moci na oslavu úspěšného letu balónem přiťuknout sektem a bude vás čekat tradiční obřad křtu s povýšením do šlechtického stavu, ze kterého vám zůstane krásná památka v podobě křestního listu a šlechtického titulu. Po obřadu, který zabere okolo půl hodiny, vás odvezeme zpět na místo setkání. Chcete-li si let a vše co k němu patří bez spěchu a v pohodě užít, rezervujte si na celou akci zhruba 4 až 5 hodin.

Objednávkový formulář

Na každý let Vám vystavíme dárkový poukaz, který můžete věnovat svým blízkým.

 

Údaje na poukazu


 

Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image

 

Ukazky dárkových poukazů naleznete zde.

 

Fakturační údaje: 

 

Dárkové poukazy

Na každý let Vám vystavíme dárkový poukaz, který obdržíte emailem a poštou.

SKY PARTNER

Poukaz SKY PARTNER

Červený

Červený poukaz

Svatební

Svatební poukaz

Hnědý

Hnědý poukaz

Kontakt

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete poradit s výběrem vyhlídkového letu, neváhejte a kontaktujte nás. Chcete se podívat nad konkrétní místa a nevíte jak na to ? Napište nám emailem Vaše požadavky a my Vám připravíme cenově výhodnou variantu letu.

: +420 724 557 407

: +420 311 510 394
Copyright © SKY PARTNER. All rights reserved.