Lety balónem - Slapy

Přehradní nádrž na řece Vltavě, meandruje krajinou v celkové délce více než 40 km. Okolní oblasti s poměrně stálou nadmořskou výškou mezi Neveklovem a Brdskými lesy, nabízí širokou možnost startů a přistání. Hladina řeky Vltavy se otevírá mezi hradbami stromů a skal, obklopujících prakticky celé vodní dílo. Třpytící se hladina za večerních letů odráží blýskavé sluneční paprsky zapadajícího slunce. Ráno naopak nabídne probouzející se krajinu se všemi svými krásami.

Let balónem v koši pro 4-5 cestujících

Lety balónem - Slapy Při letu balonem nad Slapami můžete spatřit zámky Slapy, Radíč a Čelina. Poté překrásnou přírodu, kterou každoročně vyhledávají turisté a rekreanti. Je zde spousty chatových osad a rekreačních objektů. Nejznámější rekreační středisko je Nová Živohošť.

 

  

# Druh letu Cena
SLM1
Let balónem pro 1 osobu v koši s ostatními cestujícími 4250,- Kč
SLM2 Let balónem pro 2 osoby v koši s ostatními cestujícími 8500,- Kč
SLM3 Let balónem pro 3 osoby v koši s ostatními cestujícími 13500,- Kč
# Druh letu Cena
SLS2
Soukromý let balónem pro 2 osoby 13500,- Kč
SLS5 Soukromý let balónem v koši pro 4-5 cestujících 18500,- Kč

Realizace letu

Lety balónem Několik hodin před dohodnutým termínem letu vám zavoláme a potvrdíme dobu a místo letu, popřípadě pokud nebudou vhodné podmínky pro let, si s vámi dohodneme jiný termín. Pokud počasí klapne, sejdeme se na místě startu nebo vás po předchozí domluvě vyzvedneme na domluveném místě se vším vybavením i pilotem a společně dorazíme na místo vzletu. Tady se můžete aktivně účastnit krátkých příprav a nafouknutí balónu. Pokud budete mít zájem, náš pilot vám celý proces vysvětlí a rád odpoví na jakoukoliv vaši otázku. Příprava před samotným letem balónem trvá asi půl hodiny.

Cessna 172 Let balónem pak trvá asi 60 minut a je velmi závislý na povětrnostních podmínkách. Pokud se během letu rapidně zhorší počasí, budeme muset k vaší bezpečnosti přistát dříve. K letu balónem nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí jen pohodlné oblečení a obuv, ve kterém chodíte do přírody (přeci jen budete v přírodě a tam se bílé košile nehodí). Nemusíte se obávat zimy nebo průvanu. Horkovzdušný balón je unášen větrem, a protože má tedy stejnou rychlost jako vítr, v koši vůbec nefouká. Teplota se s rostoucí výškou sice snižuje (bude asi o 2 – 3 °C nižší, než na zemi), ale tento rozdíl není poznat, proto není potřeba teplejšího oblečení než kdekoli jinde.

 

 

Cessna 172 Po dosednutí si budete moci na oslavu úspěšného letu balónem přiťuknout sektem a bude vás čekat tradiční obřad křtu s povýšením do šlechtického stavu, ze kterého vám zůstane krásná památka v podobě křestního listu a šlechtického titulu. Po obřadu, který zabere okolo půl hodiny, vás odvezeme zpět na místo setkání. Chcete-li si let a vše co k němu patří bez spěchu a v pohodě užít, rezervujte si na celou akci zhruba 4 až 5 hodin.

Objednávkový formulář

Na každý let Vám vystavíme dárkový poukaz, který můžete věnovat svým blízkým.

 

Údaje na poukazu


 

Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image
Placeholder image

 

Ukazky dárkových poukazů naleznete zde.

 

Fakturační údaje: 

 

Dárkové poukazy

Na každý let Vám vystavíme dárkový poukaz, který obdržíte emailem a poštou.

SKY PARTNER

Poukaz SKY PARTNER

Červený

Červený poukaz

Svatební

Svatební poukaz

Hnědý

Hnědý poukaz

Kontakt

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete poradit s výběrem vyhlídkového letu, neváhejte a kontaktujte nás. Chcete se podívat nad konkrétní místa a nevíte jak na to ? Napište nám emailem Vaše požadavky a my Vám připravíme cenově výhodnou variantu letu.

: +420 724 557 407

: +420 311 510 394
Copyright © SKY PARTNER. All rights reserved.