Dárkové poukazy

Na každý let vám vystavíme dárkový poukaz, kterým se prokážete pilotovi na letišti. Na poukazu jsou uvedeny údaje o letu, jméno cestujícího, kontakt pro smluvení termínu letu a další údaje.

Dárkový poukaz obdržíte emailem a poštou po zpracování objednávky. Je vložen do dárkové obálky, tak aby byl překvapením pro obdarovanou osobu. Poukaz vložený do dárkové obálky odesíláme v tuhé kartonové obálce, aby nedošlo k poškození.

Platnost poukazu je rok u vyhlídkového letu a dva roky u letu balónem. Pokud chcete uplatnit poukaz i po jeho platnosti, je to možné. Pokud je cena letu stále stejná, můžete poukaz uplatnit. Pokud je cena vyšší, stačí doplatit rozdíl a cesta do vzduchu je volná.

Připravili jsme pro Vás několik variant poukazů, které se hodí k různým příležitostem, ke kterým si přejete obdarovat leteckým zážitkem své blízké. V nabídce naleznete základní variantu SKY PARTNER, nejoblíbenější, která koresponduje svou grafickou podobou s dárkovou obálkou. Hnědá varianta se shoduje s variantou SKY PARTNER, jen se liší barevným provedením. Červený poukaz je vhodný k výročí vztahu, ke svátku svatého Valentina, prostě pro Vás, kteří chcete obdarovat svou milovanou osobu. Vyhlídkový let můžete darovat i jako svatební dar a k tomu je určena svatební varianta dárkového poukazu.

Pokud máte zajímavý nápad na grafickou podobu dárkového poukazu, napište nám.

SKY PARTNER


Kontakt


Kontakt

Potřebujete radu ? Neváhejte a kontaktujte nás.

+420 724 557 407

info@skypartner.cz


Dárkové poukazy


Dárková obálka

Na každý let obdržíte emailem a poštou dárkový poukaz, vložený do obálky SKY PARTNER.

Vybrat si můžete z několika barevných variant, podle toho k jaké příležitosti chcete vyhlídkový let věnovat.

Na obálku i poukaz můžeme doplnit text dle Vašeho přání (viz ukázka.).Fotogalerie


Přehrada Hracholusky u Plzně
Orlík
Český Krumlov
Zámek Hluboká
Krkonoše
Mariánské Lázně
Vesnička Úterý
Zimní krajina
Pohled z větroně L-13 Blaník
Cessna 150 pro 1 cestujícího a pilota
Cessna 172 pro 3 cestující a pilota
Horkovzdušný balón