Vyhlídkové lety letadlem

Vyhlídkové lety letadlem z mnoha letišť po celé republice. Dárkový poukaz obdržíte obratem poštou a emailem zdarma na každý let. Poukaz je vystaven na dobu letu, takže trasu Vašeho vyhlídkového letu si domluvíte s pilotem na letišti podle Vašeho přání.

Máte také možnost vybrat si z bohaté nabídky letišť po celé ČR. Na každém letišti jsou pro Vás připraveny letouny podle počtu cestujících a několik tras zvolených tak, aby jste získali představu jak daleko se dá doletět za určitou dobu.

Vyhlídkový let je nezapomenutelný zážitek nejen pro letecké nadšence, ale i pro celé rodiny. Poletíme ve výšce cca 300 metrů nad zemí po trase, kterou si sami zvolíte po domluvě s pilotem. Záleží jen na Vás. Někdo chce letět nad svoji chalupu, nebo rodný dům. Jiný se zajímá o hrady a zámky, další chce letět nad místa, kde strávil mládí, nebo byl na pionýrském táboře. Velmi oblíbený je i vyhlídkový let kopírující tok řeky, nebo železniční trať. Neváhejte a napište nám emailem svůj požadavek na místa, která chcete spatřit a my Vám navrhneme trať letu.

Vyhlídkové lety Benešov

Vyhlídkové lety Benešov

Ideální místo pro vyhlídkové lety směřující do oblastí jižně od Prahy. V dosahu je Sázava i Vltavská kaskáda.

Oblast letů

Zámek Konopiště spatříte hned po startu, Karlštejn, Týnec nad Sázavou, Poříčí nad Sázavou, zámek Jemniště, Český Šternberk, údolí Sázavy, Blaník, vodní nádrž Švihov, Vltavská kaskáda, Orlík, Zvíkov, Sedlec, Tábor, Jílové u Prahy, Slapy, Davle, Kamýk nad Vltavou ... .

Vyhlídkové lety Brno

Vyhlídkové lety Brno

Vyhlídkové lety letadlem, nebo vrtulníkem z mezinárodního letiště letiště Brno - Tuřany. Vyberte si vyhlídkový let letadlem, vrtulníkem, nebo akrobacii.

Oblast letů

Oblet Brna, Moravský Krumlov, Velké Pavlovice, Vodní nádrž Nové Mlýny, Mikulov, zámek Lednice, Macocha, Blansko, Velké Němčice, vodní nádrž Opatovice, Valtice, Pavlovice, Klobouky, Břeclav a další ... .

Vyhlídkové lety České Budějovice

Vyhlídkové lety České Budějovice

Vyhlídkové lety z letiště Hosín u Českých Budějovic letouny pro 1, nebo 3 osoby a pilota

Oblast letů

Oblet Českých Budějovic, zámek Hluboká, Dívčí Kámen, Český Krumlov, vodní nádrž Lipno, Římov, Frymburk, Rožmberk, Třeboň, Nové Hrady, Veselý nad Lužnicí, Týn nad Vltavou, Vodňany, Zliv, Písek, jihočeské rybníky, Chlum u Třeboně, Vyšší Brod a další ... .

 

Vyhlídkové lety Benešov

Vyhlídkové lety Dvůr Králové

Vyhlídkový let z letiště Dvůr Králové. Letět můžete Cessnou 172 pro 3 cestující a pilota, nebo legendárním větroněm L-13 Blaník pro 1 cestujícího a pilota.

Oblast letů

Safari Dvůr Králové, přehrada Les Království, Mostek, hrad Pecka, Tetín, Josefov, Jaroměř, Kuks, Dobruška, Opočno, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou, Jilemnice, Nové Město nad Metují, Žacléř, Trutnov, Krkonoše ... .

Vyhlídkové lety Brno

Vyhlídkové lety Hradec Králové

Vyhlídkové lety z letiště Hradec Králové. Východočeský kraj jako na dlani.

Oblast letů

Oblet Hradce Králové, Chlum, Sadová, Hrádek u Nechanic, Kunětická Hora, Opatovice, Cerkvenice nad Bystřicí, Opočno, Dobruška, Jaroměř, Nové Město nad Metují, Náchod, Ratibořice, Smiřice, Lázně Bělohrad, Kuks, Pecka, Trutnov, Sněžka, Náchod, Hořice, Dvůr Králové, vodní nádrž Rozkoš a další ...

Vyhlídkové lety České Budějovice

Vyhlídkové lety Jičín

Vyhlídkové lety z letiště Jičín. Oblíbené lety nad Český ráj, Prachovské skály, nebo Krkonoše. Létáme Cessnou 172 pro 3 cestující a pilota.

Oblast letů

Jičín, Český ráj, Prachovské skály, Trosky, Kost, Sobotka , Humprecht, Hrubá skála, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou, Tanvald, Valdštejn, Lázně Bělohrad, Jablonec nad Nisou, Turnov, Jilemnice ... .

 

Vyhlídkové lety Benešov

Vyhlídkové lety Plzeň

Vyhlídkové lety letadlem z letiště Plzeň-Líně. Vydejte se s námi na letecký výlet po Plzeňském kraji. Připraveny jsou pro Vás letouny pro 1 a 3 cestující.

Oblast letů

Oblet Plzně s hotelem Hvězda :), Radyně, Krkavec, zámek Kozel, Nepomuk, přehrada Hracholusky, Křížový vrch, Přeštice, Starý Plzenec, Spálené Poříčí, Rokycany, Třemošná, Nýřany, Stříbro, Klatovy ... .

Vyhlídkové lety Brno

Vyhlídkové lety Podhořany

Vyhlídkové lety z letiště Podhořany nad Čáslav, Pardubice, Kolín, letouny L-200 Morava pro 4 cestující, nebo Aero-145 pro 3 cestující.

Oblast letů

Pardubice, Kolín, Čáslav, Seč, Chotěboř, Železné Hory, Heřmanův Městec, Chrudim, Chvaletice, Kutná Hora ... .

Vyhlídkové lety České Budějovice

Vyhlídkové lety Praha-Letňany

Vyhlídkové lety letadlem z letiště Praha-Letňany. Poznejte okolí Prahy z ptačí perspektivy. Připraven je pro Vás moderní letoun Cessna 172 americké konstrukce.

Oblast letů

Karlštejn, Konopiště, zámek Koloděje, Průhonice, Senohraby, Český Šternberk, Vltava, Sázava, Mělník, Brandýs n. Labem, Nymburk, Český Brod, Kostelec nad Černými lesy, Mělník, Beroun, Cukrák, Davle ... .

 

Vyhlídkové lety Benešov

Vyhlídkové lety Sazená

Vyhlídkové lety letadlem z letiště Sazená severně od Prahy, dostupné z dálnice D8. Vhodné pro lety severně od Prahy. Letět můžete letadlem, nebo vrtulníkem.

Oblast letů

Mělník, Kokořín, zámek Liběchov, Štětí, hrad Houska, Hazmburk, Helfenburg, Budyně nad Ohří, hora Říp, Ploskovice, Milešovka, Slaný, Louny, Roudnice nad Labem, Lovosice, Litoměřice, České Středohoří ... .

Vyhlídkové lety Brno

Vyhlídkové lety Slaný

Vyhlídkové lety letadlem z letiště Slaný letounem Cessna 172 pro 3 cestující a pilota, nebo legendárním větroněm Blaník pro 1 cestujícího a pilota.

Oblast letů

Okolo prahy nad Karlštejn, Křivoklát, Svatý Jan, Milešovka, Beroun, Budyně nad Ohří, Nové Strašecí, Panenský Týnec, Nižbor, Kamenné Žehrovice, Kněževes, Postoloprty, Točník, Dobříchovice ... .

Vyhlídkové lety České Budějovice

Vyhlídkové lety Vrchlabí

Vyhlídkové lety z letiště Vrchlabí uprostřed krásné krajiny Krkonošského podhůří. Díky své poloze Vám zaručuje letecký zážitek, na který nezapomenete.

Oblast letů

Vrchlabí, Jilemnice, Žalý, Benecko, Rokytnice, Harrachov, Hromovka, Liščí Hora, Tanvald, Frýdštejn, Suché skály, Sychrov, Hrubá Skála, Trosky, Kumburk, Pecka, Jánské Lázně, Lomnice nad Popelkou ... .

 

Vyhlídkové lety Znojmo

Vyhlídkové lety Znojmo

Vyhlídkové lety z letiště Znojmo. Poznejte krásy jižní Moravy z ptačí perspektivy, z letounu Cessna 172 pro 3 cestující a pilota.

Oblast letů

Znojmo, Vranov nad Dyjí, Bítov, Moravské Budějovice, Jevišovice, Moravský Krumlov, Mikulov, Nové Mlýny, zámek Lednice, Břeclav, Velké Pavlovice, zámek Jemnice, Jaroměřice nad Rokytnou, Ivančice a další krásná místa ... .


Realizace letů

Realizace letů

Pokud vlastníte dárkový poukaz a chcete letět, klikněte na tlačítko "Pokračovat".


Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Na každý let obdržíte emailem a poštou dárkový poukaz, vložený do obálky
SKY PARTNER.

SKY PARTNER

Hnědý poukaz

Romantický poukaz

Svatební poukaz


Kontakt

Kontakt

Potřebujete radu ?
Neváhejte a kontaktujte nás.

M: +420 724 557 407
P: +420 311 510 394
info@skypartner.cz

Jak to funguje ?

Stručný návod "Jak na to".

Objednáte

Objednáte

Kliknutím na tlačítko Objednat si vyberete Váš let. Vyplníte objednávkový formulář a odešlete. Poštou a emailem obdržíte dárkový poukaz na vyhlídkový let.

Zaplatíte

Zaplatíte

Poukaz zaplatíte metodou, kterou si zvolíte v objednávkovém formuláři.

Domluvíte si termín

Realizace letů

Po proplacení je poukaz platný a můžete si domluvit termín Vašeho letu. Nejlépe vyplněním formuláře "Realizace letu".

Letíte

Letíte

Fotogalerie


Přehrada Hracholusky u Plzně
Orlík
Český Krumlov
Zámek Hluboká
Krkonoše
Mariánské Lázně
Vesnička Úterý
Zimní krajina
Pohled z větroně L-13 Blaník
Cessna 150 pro 1 cestujícího a pilota
Cessna 172 pro 3 cestující a pilota
Horkovzdušný balón

Časté dotazy


{{otazka}}

{{odpoved}}

{{otazka}}

{{odpoved}}