Jak nakoupit

Návod na objednání vyhlídkového letu

Vážení zákazníci,

na této stránce naleznete návod jak objednat vyhlídkový let. Na každý let Vám vystavíme poukaz na vyhlídkový let, který obdržíte poštou a emalem.

Druh leteckého zážitku

Nejprve si na hlavní stránce zvolte druh leteckého zážitku. Na výběr máte vyhlídkový let, let vrtulníkem, let balónem, let větroněm, akrobatický let, nebo bonusový let .

Oblast letu

Pokud si zvolíte druh leteckého zážitku, například vyhlídkový let letadlem, dostanete se na stránku s nabídkou letišť ze kterých můžete uskutečnit svůj vyhlídkový let.

Letoun, doba letu, počet osob v koši

Na stránce letiště už stačí jen vybrat let , který Vám vyhovuje. Naleznete zde ceník letů, který se liší typem letounu, poštem cestujících a nabídkou služeb. Jakmile si vyberete let, stačí kliknout na tlačítko " Objednat".

Objednávka

Po kliknutí na tlačítko objednat se ocitnete na stránce objednávky vyhlídkového letu. Zde už stačí jen vyplnit údaje na poukazu, zvolit typ poukazu, který se Vám líbí, zvolit způsob platby a vyplnit fakrurační údaje. Potom stačí formulář, odeslat a my Vám obratem odešleme Váš dárkový poukaz a zálohovou fakturu. Po jejím proplacení je voucher platný a můžete letět. Bližší údaje k realizace letu naleznete na stránce realizace letu.

 

Card image cap

Kontakt

Potřebujete radu ? Neváhejte a kontaktujte nás.

M: +420 724 557 407
P: +420 311 510 394
info@skypartner.cz

Dárkové poukazy

Na každý let Vám vystavíme dárkový poukaz, který obdržíte emailem a poštou. Na přední straně jsou uvedené údaje o letu, na zadní stranu můžete doplnit věnování.


Fotogalerie


Přehrada Hracholusky u Plzně
Orlík
Český Krumlov
Zámek Hluboká
Krkonoše
Mariánské Lázně
Vesnička Úterý
Zimní krajina
Pohled z větroně L-13 Blaník
Cessna 150 pro 1 cestujícího a pilota
Cessna 172 pro 3 cestující a pilota
Horkovzdušný balón