Jak objednat vyhlídkový let


Návod na objednání vyhlídkového letu

Vážení zákazníci,

na této stránce naleznete návod jak objednat na našich stránkách vyhlídkový let. Je to jednoduché, bez registrace, rychlé a pohodlné. Na každý letecký zážitek, který naleznete na našich stránkách Vám vystavíme dárkový poukaz ve formátu pdf., nebo v papírové podobě. Tak tedy jdeme na to :-) ...

Druh leteckého zážitku

Nejprve si na hlavní stránce zvolte druh leteckého zážitku. Na výběr máte vyhlídkový let, let vrtulníkem, let balónem, let větroněm, akrobatický let, nebo let stíhačkou. Můžete kliknout na jednu ze šesti karet, nebo na mapu vyhlídkových letů, která Vás dostane hned na konkrétní letiště, nebo do oblasti letu balónem.

Oblast letu

Pokud si zvolíte druh leteckého zážitku, například vyhlídkový let letadlem, dostanete se na stránku s nabídkou letišť ze kterých můžete uskutečnit svůj vyhlídkový let. Naleznete zde i seznam letounů, které na Vás čekají. Liší se počttem cestujících a tedy i cenou.

Letoun, doba letu, počet osob v koši

Pokud jste si vybrali letoun ve Vámi zvolené oblasti, jste na stránce letounu s kterým podniknete Váš vyhlídkový let. Na stránce naleznete přehledný ceník letů. Poté co si vyberete Váš let, můžete přistoupit k vyplnění objednávkového formuláře na vyhlídkový let.

Objednávka

Formulář objednávky vyhlídkového letu má dvě části. V první části vyplníte údaje, které budou na dárkovém poukazu. Jmého cestujícího, nebo obdarovaného, barevnou variantu poukazu a z rozbalovacího menu Váš let s cenou.
V druhé části vyplníte fakturační údaje, způsob zaslání poukazu a způsob platby. Potom stačí formulář, odeslat a my Vám obratem odešleme Váš dárkový poukaz a zálohovou fakturu. Po jejím proplacení je voucher platný a můžete letět. Bližší údaje k realizace letu naleznete na stránce realizace letu.


Kontakt

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete poradit s výběrem vyhlídkového letu, neváhejte a kontaktujte nás. Chcete se podívat nad konkrétní místa a nevíte jak na to ? Napište nám emailem Vaše požadavky a my Vám připravíme cenově výhodnou variantu letu.

: +420 724 557 407

: +420 311 510 394Copyright © SKY PARTNER. All rights reserved.